Послуги

Обстеження будівель та споруд. Технічний висновок.

Обстеження будівель та споруд. Технічний висновок.

Оформити замовлення

Обстеження будівель та споруд - це інженерні роботи з визначення несучої здатності їх вузлів і конструкцій, стану інженерних комунікацій і загального технічного стану. Робота з обстеження будівель полягає в аналітичному зіставленні наявної в розпорядженні дослідників проектної документації з даними візуального та інструментального аналізу, одержуваними в процесі роботи. Результати обстеження оформляються у вигляді технічного висновку з описом і фотофіксацією дефектів, висновками та рекомендаціями щодо посилення конструкцій.

 

Технічний висновок - документація, що містить текстові та графічні матеріали, що є об'єктивним звітом по обстеженню будівлі, висновки про технічний стан будівлі та її інженерних систем, а також рекомендації щодо його подальшої експлуатації.

 

Ми виконає обстеження будівель і споруд, підготуєм кваліфікований технічний висновок на найвигідніших умовах, а також з традиційною точністю, бездоганною якістю оформлення і в ударні терміни.

 

На вартість обстеження будівлі і терміни дослідницьких робіт впливають такі чинники:

 1. Площа будівлі.

 2. Будівельний об'єм будинку.

 3. Будинок побудований за індивідуальним або за типовим проектом.

 4. Складність конструктивних та об'ємно-планувальних рішень будівлі.

 5. Мета обстеження (перепланування, капітальний ремонт, реконструкція будівлі, позапланове обстеження та ін.)

 6. Наявність технічних висновків про проведені раніше обстеження будівлі.

 7. Наявність проектної документації по будівлі і виконавчих креслень.

 

Склад технічного висновку, що випускається за результатами обстеження будівель і споруд:

 - Опис існуючого будови, і його об'ємно-планувальні і конструктивні рішення.

 - Графічна частина з кресленнями будівлі, що включає обмірювальні креслення.

 - Результати технічного обстеження найважливіших вузлів і конструкцій споруди (фундаменту, несучих та самонесучих стін, сходів, ліфтово-сходових вузлів, балок, перекриттів, елементів каркасу, покрівлі, конструкцій даху) з рекомендаціями щодо посилення та подальшої експлуатації.

 - Розрахункова частина з перевірочними розрахунками окремих конструкцій.

 - Висновки за результатами проведеного обстеження.

 - Фотофіксація дефектів, виявлених в ході обстеження.

 - Копія дозволу на роботи з обстеження будівель і споруд.

 - Копія планів БТІ.

 

Обстеження грунтів під фундаментом будівлі.

  В деяких випадках, для підготовки технічного висновку про стан будівлі та її конструкцій, потрібно провести обстеження грунту під фундаментом будівлі. Обстеження грунтів виконується в наступних випадках:

 - При реконструкції будівлі. В даному випадку до початку робіт з проектування, необхідно провести обстеження будівлі і отримати технічний висновок про можливість його реконструкції.

 - При проведенні капітального ремонту будівлі. В цьому випадку до початку робіт з проектування, необхідно отримати технічний висновок про можливість капітального ремонту за результатами обстеження будівлі.

 - При погодженні незаконних споруд. В цьому випадку проводиться обстеження будинку для з'ясування його поточного стану і видіється технічний висновок.

 - Перед покупкою будинку. В даному випадку необхідно провести обстеження будівлі та розробити технічний висновок про стан його несучих та огороджуючих конструкцій та інженерних систем.

 - Для визнання факту аварійного стану будівлі. В цьому випадку також потрібно обстеження будівлі, його несучих конструкцій. інженерних комунікацій, а також обстеження фундаменту і грунту.